صفحه نخست / نگاه شما / خاطره ی خبرنگار مصطفی کارآموزیان در مجتمع بادگیران

خاطره ی خبرنگار مصطفی کارآموزیان در مجتمع بادگیران

بادگیرهای دلنشین:

حدود ۳ کلیومتر که از شهر بندرعباس به سمت شرق خارج می شویم،در اوایل جاده میناب به تابلوی بزرگی که شما را به بازدید از مجوعه گردشگری بادگیران راهنمایی می کند، می رسید. با دیدن اسم آن اولین چیزی که از ذهن می گذرد ،شهر باگیرها یعنی یزد است.با قدم نهادن به فضای آن لحظاتی گمان میکنیم که به شهری دیگر با اقلیم و آب و هوای متفاوت وارد شده ایم . بوی طراوت و سرسبزی به همراه خنکای آب نماها که با بوی کاه گل های نماهای اطراف محوطه درآمیخته ، که استشمام آن بسیار دل انگیز است.

طراحی تمامی فضاهای داخلی تلفیقی از مدرنیته و سنتی است که با اغراق بسیار کم ، به چشم نوازی آن می افزاید.مهمانداران خوشرویی به استقبال شما می آیند و شما را به بهترین وجه راهنمایی می کنند تا مطابق خواسته خود بهترین محل را برای نشستن در کنار دوستان و خانواده خود انتخاب کنید.می توانید در فضای دنج و بسیار خصوصی تجربه نشستن با همراه خود در زیر یک بادگیر را تجربه کنید و یا در آلاچیق های خنک و شیشه ای هم از فضای محوطه لذت ببرید و هم در سکوت و آسایش خانوادگی و دوستانه غذای خود را میل نمایید و یا در محوطه کافی شاپ و رستوران به همراه اجرای موسیقی زنده از پذیرایی مهمانداران لذت ببرید.

همه از بودن در این مجموعه لذت می برند،چون در اینجا به همه سلیقه ها فکر شده است.

اگر از راه دوری به بندرعباس سفر کرده باشید ، با اولین قدم نهادن به این مجموعه بی شک خستگی کل سفر  ر ا به فراموشی می سپارید.