صفحه نخست / ماموریت و اهداف

ماموریت و اهداف

یکی از مهمترین و اساسی ترین پایه های صنعت گردشگری در هر کشوری , موضوع تامین غذای گردشگران و مهمانان داخلی و خارجی است, آنهم در فضایی آرام ,امن,مفرح و با نشاط.

امروزه اداره و راهبری یک رستوران نمونه و موفق از مولفه های بی شماری باید پیروی کند تا بتواند در این حرفه ی پر تنش به حیات خود ادمه دهد.

حفظ کیفیت محصولات غذایی از مبدا تا مصرف به رعایت موارد مختلفی وابستــــه اســـــت.

نظیر: فرآوری و عمل آوری محصولات غذایی، رعایت استاندارد های بهداشتی و ایمنی ، شناخت ذائقه عمومی در ترکیب چاشنی ها، بکارگیری پرسنل کارآمد و متجر در رشته ی آشپزی، ایجاد فضای رقابتی در بازار کار و استفاده از دانش اقتصاد کاربردی (مدیریت خرید کالا و خدمــــات) نوآوری در ارائه سرویس و خدمات پذیرایی.

اگر بخواهیم توفیق در این صنعت را ملموس تر بیان کنیم , باید تناسبی را در نظر بگیریم که یک سویش پروسه ی تولید و سوی دیگرش کیفیت سرویس دهی و خدمات پذیرایی است.

بنابراین برای رسیدن به این توفیق و فتح قله های موفقیت در صنعت رستوران داری , مطالعــه , تحقیق و تفحص یکی از بنیادی ترین تصمیماتی است که می بایست توسط کارآفرین گرفته شود , زیرا این صنعت بدلیل طبیعت انسان محور خود , مجبور به استفاده از بهترین ابزار , انسان ماهر و تکنولوژی پیشرفته می باشد.

سرفصل اهداف و مرام نامه مدیریت مجتمع پذیرایی و گردشگری بادگیران بر مبانی و اصول زیر طراحی و برنامه ریزی شده ،که امید است با همدلی و حمایت همه جانبه کارآفرینان و مشارکت مدیران و کارکنان به منصه ظهور و بروز برسد.

               انشـاء الله

۱ – رعایت صد در صد اصول مهمان نوازی و مشتری مداری

۲ – برخورداری از کارکنان ورزیده و کار آمد

۳ – آموزش منابع انسانی در سطوح مختلف و ارتقاء مهارت های شغلی و اخلاق حرفه ای

۴ – کیفیت بالای پذیرایی

۵ – با لا بردن شهرت و اعتبار مجتمع